Állások: Minőség- és környezetirányítási vezető

Minőség-, és környezetirányítási vezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Műanyag fröccsöntő üzem gyártásának támogatása
  • Minőség és környezetirányítási terület irányítása
  • ISO 9001, ISO 14001 rendszer működésének felügyelete, auditok lebonyolítása
  • Minőségirányítási és minőségellenőrzési feladatok meghatározása, koordinálása felügyelete, auditok lebonyolítása
  • Kapcsolattartás partnerekkel, reklamációk kezelése
  • Selejt és kapcsolódó költségek elemzése, selejt okok felderítése
  • Termelékenységjavító és selejtcsökkentő projektekben való részvétel
  • Minőségirányítás hatékonyságának elemzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú műszaki és minőségirányítási végzettség
  • 3-5 év gyártó cégnél szerzett vezetői gyakorlat
  • Változásokra, újdonságokra való nyitottság
  • Jó kommunikációs képesség
  • Nagymértékű elhivatottság
  • Határozott személyiség
  • Csapatmunkára és önálló munkavégzésre való készség

Szükséges nyelvtudás:

  • Minimum aktív kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás, szakmai szókinccsel írásban és szóban egyaránt

A pályázat elbírálásánál előny:

  • Műanyag feldolgozói területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Műszaki beállítottság
  • Autóipari Core Tools ismeretek (8D, 5Why, PPAP, APQP, FMEA, CP, MSA, SPC)
  • VDA 6.3 ismeret előny

Foglalkoztatás jellege és helye:

  • Teljes munkaidő
  • Zengő lábánál fekvő kisváros Pécsvárad

amit kínálunk:

  • Fiatal csapat
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Nemzetközi munkakultúra
  • Szakmai kihívás, önálló munkavégzés
  • Professzionális háttér
  • Fizetés megállapodás szerint
  • Béren kívüli egyéb juttatás